BİLECİK GÖLPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Turgut AKAGÜNDÜZ’ün 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Turgut AKAGÜNDÜZ’ün 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Turgut AKAGÜNDÜZ’ün 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

22-09-2016İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgut Akagündüz, İlk Öğretim Haftası nedeniyle yayınladığı mesajında, 2016 – 2017 eğitim ve öğretim yılının eğitim camiası başta olmak üzere ilçemiz ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.Akagündüz, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:
“Ülkemizin muasır medeniyetler hedefine ulaşmasının en önemli unsuru hiç şüphesiz sağlam bir eğitim sisteminden geçmektedir. Bu doğrultuda atılan her adım geleceğimizi güçlendirecektir. Çocuklarımızın vatanına, milletine, bayrağına ve inançlarına bağlı olarak yetiştirilmesinde kıymetli ailelerimiz kadar eğitim sistemimizin ve öğretmenlerimizin de önemi büyüktür. Birlik ve beraberlik ülkemizin en büyük gücüdür. Nitekim büyük birlikteliğimizin her türlü hainliği alt edeceği geçtiğimiz günlerde bir kez daha ortaya çıkmıştır. Eğitim ve öğretim hayatının temeli sayılan ve insan hayatında önemli bir yere sahip olan ilköğretim, uzun bir yolun başlangıç noktası olarak görülmelidir. Güçlü ve kalkınmış Türkiye´nin hedeflerine en hızlı şekilde ulaşabilmesi ve bu gücünü muhafaza edebilmesi için çocuklarımızın iyi bir eğitimden geçmesi gerekmektedir. Çocuklarımızın alacağı iyi bir eğitim, güçlü ve büyük Türkiye´nin yarınlarına yapılacak en büyük yatırımdır.Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve aileleri başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, ilköğretim haftasının ve yeni eğitim öğretim yılının vatanımıza milletimize, ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No34 Gölpazarı / BİLECİK - 0 228 411 30 38 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.