BİLECİK GÖLPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güner Orbay Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin Avrupa Proje Başarısı

Güner Orbay Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin Avrupa Proje Başarısı

07-10-2016İlçemizin Avrupa´ya açılan kapısı olan Güner Orbay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erasmus+ Avrupa Birliği alanındaki başarısını bu yıl da sürdürdü. Üst üste 3 yıl hazırladıkları proje Türk Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen başarılı okulumuz bu sene de iki başarıya imza attı. Koordinatör Öğretmen Ahmet Basatemur ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu projeye Malatya Vaizoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Darıca Füsun Erdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortak kurum olarak kabul edildi. Proje kapsamında 54 öğrenci ve 9 öğretmen İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Almanya´da 21 gün boyunca  staj yapma hakkının yanısıra farklı kültürlerle tanışma fırsatı yakalayacaktır.

 

 

 

"Otonomi ve Yara Soru Konusunda Uzmanlaşmış Personeller Yetiştirme" adlı projeye destek veren Öğretmen ve öğrencileri tebrik  eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Turgut  Akagündüz,  bu tür projelerin öğrencileriniz üzerinde büyük bir olumlu etki bıraktığını, ülkemizde birçok öğrencinin bu imkana sahip olmadığını ve okulumuzun öğrencilerinin bu bakımdan şanslı olduğunu dile getirerek bu tür projeleri daima destekleyeceklerini vurguladı.

 

07-10-2016

İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No34 Gölpazarı / BİLECİK - 0 228 411 30 38 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.