BİLECİK GÖLPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Ekim Ayı Programı

DÖGEP Ekim Ayı Programı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı

 

MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından "Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlilikleri" çerçevesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimizin; Mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan "DKAB Öğretmen Gelişim Programı" (DÖGEP) kapsamında gerçekleştirilen 2019 Ekim ayı faaliyet planı uygulanmıştır.

31 Ekim Perşembe günü 15.30 da Gölpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda çalışan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  Öğretmenlerinin katılımıyla, Ekim ayı konusu olan :  "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Temel Dini Bilgiler derslerinde yer alan inanç konularının güncel meseleler bağlamında ele alınması ve bu konuların öğretiminde kullanılan özel öğretim yöntemleri" konuları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimiz Esra ALPARSLAN ve Zekiye DOST hocalarımızın sunumlarıyla gerçekleştirilmiştir.

01-11-201901-11-2019

İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No34 Gölpazarı / BİLECİK - 0 228 411 30 38 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.