BİLECİK GÖLPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTUNIŞIK Okullarımızı Ziyaret Ediyor

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTUNIŞIK, okul ziyaretleri programı kapsamında Cengiz Topel İlkokulu ve Köprülü Mehmet Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTUNIŞIK Okullarımızı Ziyaret Ediyor

Okul ziyaretlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTUNIŞIK,  pandemi ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar, uzaktan eğitim faaliyetleri ve okulda yürütülen faaliyetler hakkında okul idarecilerinden bilgi aldı. Cengiz Topel İlkokulu'ndaki yapılan çalışmaları yerinde incelendi. Sınıflarda yapılan yeni düzenlemelerin, öğrencilerin eğitimi için önem arz ettiğini ifade eden İsmail ALTUNIŞIK, bu gayretlerinden dolayı okul idaresine, öğretmenlerine ve çalışanlarına teşekkür etti.  Pandemi ile mücadelenin başarıya ulaşmasında, okullarda alınan tedbirlerin ve maske - mesafe - hijyen kuralına uyulmasının gerekliliğini vurguladı.

Öğretmenlerin eğitim hakkındaki düşüncelerini de alan ALTUNIŞIK, bu zorlu süreçte yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı Köprülü Mehmet Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Cengiz Topel İlkokulu idarecilerine, öğretmenlerine ve çalışanlarına teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

Ziyaretleri sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail ALTUNIŞIK 'a,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram KESER eşlik etti.

04-12-202004-12-202018-12-202004-12-2020

İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No34 Gölpazarı / BİLECİK - 0 228 411 30 38 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.