BİLECİK GÖLPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

e Twinning Projesi Yürüten Öğretmen ve İdarecilere Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi

e Twinning Projesi Yürüten Öğretmen ve İdarecilere Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi

Avrupa'da okul ortaklıklarının kurulması, bilişim teknolojilerinin eğitim- öğretim faaliyetlerinde kullanılmasının yaygınlaştırılması, yenilikçi öğretim yöntem ve tekniklerinin Avrupa'da öğretmenler arası paylaşımının sağlanması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojileri ve yabancı dili kullanma becerilerinin arttırılmasını amaçlayan eTwinning faaliyetleri kapsamında, 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında eTwinning portalı üzerinde aktif olarak proje yürüten öğretmenlerimize ve eTwinning projesi yürütülen okul yöneticilerine İl Milli Eğitim Müdürlüğünce "Teşekkür Belgesi" düzenlendi. Bu kapsamda belge alan idareci ve öğretmenlerimize belgeleri, covid-19 tedbirleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTUNIŞIK tarafından takdim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ALTUNIŞIK, proje çalışmalarında emek gösteren öğrencilere, öğretmenlere ve okul yöneticilerine teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

 

 

14-12-202014-12-2020

İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No34 Gölpazarı / BİLECİK - 0 228 411 30 38 (Santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.